09.09.2011 16:54

Výhody a služby pro handicapované řidiče nabízí program AAA AUTO mobilita

 

Prostřednictvím programu AAA AUTO mobilita nabízí Svaz paraplegiků svým vozíčkářům ojeté vozy a výhody s koupí automobilu spojené, www.mobilita.aaaauto.cz

Společnost AAA AUTO má 16 poboček po celé ČR a ve stálé nabídce přes 5 tis. vozů. Vozíčkáři po úrazech páteře a poškození míchy budou mít tak možnost nakoupit automobil, který bude dle jejich představ.

Jak uvedla Alena Jančíková, ředitelka Svazu paraplegiků „Je velmi obtížné sehnat ojetý vůz dle požadavků handicapovaného. Například s automatickou převodovkou a zároveň prostorný k naložení vozíku“

Lidé se zdravotním postižením, kteří budou mít zájem si u AAA AUTO vůz koupit, dostanou na všech českých pobočkách AAA AUTO komfortní a přednostní servis. Na bezplatné infolince 800 112 274 jsou speciálně vyškolení operátoři se zájemci konzultovat výběr vhodného vozu z nabídky společnosti.

Držitel průkazu TP ZTP či ZTP/P získá u AAA AUTO zvýhodněný spotřebitelský úvěr se sazbou RPSN od 3,9%. Díky spolupráci s ČPP na programu AAA AUTO mobilita si klient pořídí jak povinné tak havarijní ručení o 40 % levněji, a to po celou dobu jeho trvání. Také servisní služby budou zákazníkům ve smluvních servisech poskytnuty se slevou. AAA Auto také poskytne zákazníkům překlenutí DPH. To znamená, že zákazník DPH při koupe vozu neplatí, společnost vyřídí s příslušnými finančním úřadem veškerou administraci za něj. Případné úpravy podřízené potřebám klienta budou zajištěny specializovanými partnerskými firmami. Dopravu k úpravci a zpět poskytuje AAA AUTO klientům programu bezplatně.

—————

Zpět


Kontakt

Česká asociace paraplegiků - CZEPA, z.s.

Dygrýnova 816/8
Praha 14 - Černý Most
198 00

Provozní doba:
po - pá: 8:00 - 16:00 hod.


+420 775 980 952