21.12.2011 16:54

Velkoprostorový automobil pro handicapované sportovce

Konto Bariéry spolu se společností Globus slavnostně ukončili projekt Cesty k lidem. V rámci tohoto projektu získalo 15 předem vybraných organizací velkoprostorový vůz Fiat Ducato. Mezi vybranými organizacemi byl i Svaz paraplegiků, který děkuje za významný dar.

Devítimístný automobil, který jsme pojmenovali „CZEPA kára“, chceme vybavit zvedací plošinou a ručním řízením a jako službu ho nabízet k propůjčování našim členům. Předpokládáme, že automobil budou nejvíce využívat handicapovaní sportovci, mezi kterými máme mnoho členů a příznivců. Dobře víme, jak je pro sportovní týmy složitá a finančně je nákladná přeprava např. na zápasy, utkání, soustředění atd. Auto je tak velké, že se do něj vejde posádka spolu se sportovními pomůckami a vybavením.

Nebráníme se také zájemcům, kteří chtějí s partou vyjet na dovolenou a nechtějí jet osobními vozy. 

Do našeho projektu se zapojila Česká pojišťovna (výrazná sleva na zákonném a havarijním pojištění), IMOFA spol. s r.o. (bezplatný servis) a Sherlog (bezpečností zajištění vozidla zdarma). Díky těmto partnerům můžeme automobil pronajímat za co nejnižší cenu a podpořit Vás tak v přepravě za Vaši oblíbenou aktivitou.

Automobil ještě čekají potřebné formality a úpravy. Přesto, pokud máte zájem o bližší informace či už rezervaci k zapůjčení vozu, pište na email Aleny Jančíkové: jancikova@czepa.cz.

>> video o možnostech sportování vozíčkářů

 

—————

Zpět


Kontakt

Česká asociace paraplegiků - CZEPA, z.s.

Dygrýnova 816/8
Praha 14 - Černý Most
198 00

Provozní doba:
po - pá: 8:00 - 16:00 hod.


+420 775 980 952