08.03.2019 08:30

Uplatnění na trhu práce

Česká asociace paraplegiků - CZEPA se začala intenzivněji zabývat oblastí týkající se zaměstnávání osob se zdravotním postižením. V rámci této činnosti jsme navázali užší spolupráci s Úřadem práce - s konkrétními poradci pro osoby zdravotně postižené, kteří pomáhají osobám se zdravotním postižením s návratem na volný trh práce, nabízí vhodnou rekvalifikaci či pracovní rehabilitaci. Česká asociace paraplegiků - CZEPA je taktéž v kontaktu se zaměstnavateli, kteří nabízejí práci pro osoby se zdravotním postižením, včetně nabídek vhodných pro vozíčkáře.

 

Rádi bychom o aktuálních nabídkách práce cíleně informovali klienty CZEPA, kteří práci shánějí. Na základě vyplněného formuláře Vás můžeme kontaktovat s konkrétními nabídkami práce. Dále Vám můžeme nabídnout zprostředkování schůzky s poradcem OZP, který Vám jistě rád poradí a najde pro Vás to nejvhodnější řešení, které povede k návratu na trh práce.  Na základě vyplněného formuláře Vás můžeme kontaktovat s konkrétními nabídkami práce nebo Vám domluvit schůzku s poradcem OZP . Abychom o Vás věděli, vyplňte dotazník zájemců o práci 

 

V případě, že byste neměl/a zájem o další setrvání v databázi zájemců o zaměstnání, můžete u sociálních pracovnic požádat o vyřazení z databáze.

 

 

Kontakt:

Bc. Hana Sixtová, sociální pracovnice

Monika Kupková, DiS., sociální pracovnice

email: sixtova@czepa.cz, kupkova@czepa.cz, czepa@czepa.cz 

tel.: 775 980 952 

 

 

 

 

—————

Zpět


Kontakt

Česká asociace paraplegiků - CZEPA, z.s.

Dygrýnova 816/8
Praha 14 - Černý Most
198 00

Provozní doba:
po - pá: 8:00 - 16:00 hod.


+420 775 980 952