16.09.2016 14:12

Regionální setkání v Děčíně

Společenský  dům  Střelnice v Děčíně poskytl prostory své zahrady i další zázemí pro letošní regionální setkání vozíčkářů, tentokráte Ústeckého regionu.

 

CZEPA každoročně organizuje tuto akci, jejímž cílem je přinést informace jak o novinkách v oblasti kompenzačních, technických i sportovních pomůcek, ale také z oblasti sociální sféry. Setkání je určeno především pro vozíčkáře s poškozením míchy, ale zváni  jsou uživatelé vozíku jiných diagnóz včetně jejich rodin či osobních asistentů.

 

Letos představilo své produkty 12 firem a společností.  Účastníci setkání si mohli vyzkoušet řadu různých antidekubitních sedáků včetně měření rozložení tlaku na sedacích partiích, mechanické i elektrické vozíky včetně přídatných zařízení k vozíkům. Velký zájem všech zúčastněných vzbudilo autíčko Elbee i elektrická tříkolka HURT TRIKE, které si bylo možné i vyzkoušet.  Zajímavý vozík do terénu předvedla dvojice vynálezců a výrobců šlapohybů a adaptérů – firma VícNežKolo. Ze  sociální oblasti podávala informace Bc. Hana Sixtová z CZEPA a stánek s nabídkou služeb měla společnost AV Institut, provozovatel portálu www.praceozp.cz.

 

 

Děkujeme všem firmám a společnostem za účast a trpělivost při cestování  v zácpách v horkém počasí.

 

Zdeňka Faltýnková, organizátorka akce

—————

Zpět


Kontakt

Česká asociace paraplegiků - CZEPA, z.s.

Dygrýnova 816/8
Praha 14 - Černý Most
198 00

Provozní doba:
po - pá: 8:00 - 16:00 hod.


+420 775 980 952