15.10.2014 15:53

Pozvání na veltrh Non Handicap

Ať si již svůj handicap připouštíte více či méně, srdečně Vás zveme na specializovanou výstavu pro zdravotně postižené Non-Handicap, kterou pořádá společnost Inecheba Praha spol. s.r.o. na pražském holešovickém Výstavišti ve dnech 22. – 24.10. 2014. Volnou vstupenku můžete získat zde.

Kromě vystavovatelů pomůcek usnadňujících překonávat rozličné bariéry se můžete těšit na bohatý doprovodný program veletrhu.

A pokud jste už takových výstav zažili mnoho a říkáte si, co by tak mohlo nově zaujmout právě Vás – zobněte si z připraveného dortu nějakou opravdovou třešničku. Co třeba výstavu černého humoru The Tap Tap, nebo vyzkoušet jízdu na trenažéru zručnosti a na „dráze“ v upraveném automobilu? A nebo že byste konečně nepropásli výstavu Umíme se postavit na vlastní nohy, kterou pro Vás CZEPA připravila? 

Ať Vám již slouží nohy více či méně, těšíme se na Vás ve stánku České asociace paraplegiků (SH 265), kde se můžete dozvědět více o novinkách, které nejen pro naše členy chystáme! Stavte se pro námi nabízené mateiály – např. DVD o možnostech domácí rehabilitace, přesunech, pomůckách pro domácnost, o kůži, o rodině, vztazích a sexu…, a nebo si přijďte koupit šikovnou přesouvací desku či tričko s tématikou vozíčkářů z Hvězdného bazaru.

—————

Zpět


Kontakt

Česká asociace paraplegiků - CZEPA, z.s.

Dygrýnova 816/8
Praha 14 - Černý Most
198 00

Provozní doba:
po - pá: 8:00 - 16:00 hod.


+420 775 980 952