17.06.2015 09:37

Portál a aplikace VozejkMap v nové verzi

VozejkMap - databáze bezbariérových míst - má od poloviny června 2015 nový web s lepším vyhledáváním. Aplikace obsahuje již více jak 8000 ověřených bezbariérových míst.
 
Mobilní aplikace pro chytré telefony a webové rozhraní nabízí mapu, navigaci a informace o bezbariérových místech v celé ČR i v zahraničí. Umožňuje vozíčkářům naplánovat si cestu tak, aby se nedostali do potíží a mohli cestovat samostatně. Pomůže najít například nejbližší bezbariérovou kavárnu či WC. Data jsou zadávána a ověřována samotnými vozíčkáři. 
 
Aplikaci si k začátku června 2015 stáhlo 1444 uživatelů (1076 pro systém Android, 368 pro iOS). Stáhněte si ji zdarma také Vy do svého mobilního zařízení, nebo ji využívejte pro plánování Vašich letních cest na webové stránce www.vozejkmap.cz
 
Pro nové i skalní příznivce připravil VozejkMap předprázdninovou novinku - novou webovou verzi aplikace, s vylepšeným systémem vyhledávání. Vyzkoušejte ji a dejte nám vědět, pokud byste měli další nápad na zlepšení nebo jinou zpětnou vazbu,  na e-mail: vozejkmap@czepa.cz.
 
"Ať jste již spíše příznivci dobrých kaváren, nebo akčních vodních sportů, na své si prostřednictvím VozejkMapu určitě podle svého gusta přijdete i Vy. A nezapomeňte zkouknout, že už jsou v databázi přidaná také Vaše oblíbená bezbariérová místa, která můžete doporučit ostatním," - říká administrátor VozejkMap, Stanislav Kubík z České asociace paraplegiků - CZEPA.
 

—————

Zpět


Kontakt

Česká asociace paraplegiků - CZEPA, z.s.

Dygrýnova 816/8
Praha 14 - Černý Most
198 00

Provozní doba:
po - pá: 8:00 - 16:00 hod.


+420 775 980 952