23.06.2019 21:59

Oslava 6. let Hvězdného bazaru

Oslava je za námi!

Atmosféra byla přátelská, místy možná vládl mírný chaos, ale ve všeobecném pochopení a veselí. Nemáme dostatek skleniček? Nevadí. Kurýr s dalšími papírovými tácky, příbory a kelímky bloudí po Praze? Nevadí. Ten den jsme se my z HB rozhodli nestresovat a užít si ho. Celý den byl tak příjemný, že jsme se ocitli v naprostém zenu...

Hned po ránu nás svým přístupem dojala a dobrotami nadchla cukrařinka Andrea Lišková, ochotná, milá a nadšená. Přišla s plnou náručí těch nejkrásnějších dortů, které si jen lze představit, za to jí veliké díky! 

Den pokračoval přípravou vinných střiků, nošením dortíků a povzbuzováním žen k soutěžení. Odpovídalo se na otázky, hrálo se fér, aby si tři šťastné mohly odnést knihu „Souznění duší“ s věnováním od herečky a spisovatelky Vlastiny Kounické Svátkové.

Návštěvníci vybírali, zkoušeli, se všemi jsme se dali do řeči a představovali koncept HBazaru a prodávali každý kousek za symbolických 30 Kč. Jiné návštěvnice nosily nové oblečení, které již nevyužijí, nutno podotknout, že jsou to skutečně krásné kousky.

Blížila se pátá a my netrpělivě čekali na duo Bechy a Fee. Zpěvačka milá a okouzlující, kytaristovo umění i charisma pak mocně zapůsobilo na všechny! přítomné dámy. Hudba hrála, lidé se bavili, kolemjdoucí se zastavovali a vyptávali se, cože se to tu vlastně děje. U toho si pirát Ivan Bartoš podupával do rytmu nohou a povídal si s naší ředitelkou Alenou.

Dobrovolnice Lucie, Sophie a Bára byly připraveny kdykoliv pomoci, zasáhnout, pohlídat dítě v kočárku i mimo něj, fotit, natáčet, přinést a dokoupit zásoby vody, za to díky, holky!

Duo dohrálo, loučení bylo dojemné s příslibem, že se opět potkáme. Návštěvnice pomalu odcházely z obchůdku, v mírně povznesené náladě, spokojené a s plnými taškami, my se ujali úklidu, s radostí, pochopitelně, protože stav zenu stále pokračoval. 

 

Díky všem!

 

—————

Zpět


Kontakt

Česká asociace paraplegiků - CZEPA, z.s.

Dygrýnova 816/8
Praha 14 - Černý Most
198 00

Provozní doba:
po - pá: 8:00 - 16:00 hod.


+420 775 980 952