04.06.2013 10:47

Nabídka práce tlumočník pro neslyšící i pro zájemce z Prahy

Občanské sdružení APPN ve spolupráci s CZEPA nabízí rekvalifikaci na pracovní pozici online tlumočník pro neslyšící. Kromě klientů z Královéhradeckého, Plzeňského, Středočeského a Jihočeského kraje se nově mohou díky spolupráci se Svazem tělesně postižených do projektu zapojit i zájemci z Prahy. Kontaktní osoba je Radka Soukupová (soukupova@czepa.cz). 
 
Jménem Agentury pro neslyšící, APPN, o.s. si Vás dovolujeme oslovit s nabídkou účasti v projektu Cesta k zaměstnání. Projekt je určen pro zájemce s tělesným postižením z Prahy.
 
V průběhu projektu vybereme schopné a motivované lidi, kteří si osvojí dovednosti potřebné pro výkon povolání „tlumočník pro neslyšící“. Vzhledem k dlouhodobému nedostatku tlumočníků pro neslyšící je po úspěšném absolvování kurzuvysoká pravděpodobnost získání zaměstnání na pozici online tlumočníka přímo ve společnosti APPN, o.s.
 
Vzhledem k práci online a tedy možnosti práce z domova, je práce online tlumočníka vhodná pro osoby s tělesným postižením.
Více o online tlumočení pro neslyšící se dozvíte zde https://www.appn.cz/tlumocnicka-sluzba-online
 
V průběhu projektu si účastníci mimo jiné osvojí tyto dovednosti:
 
Kompetence nutné pro uplatnění na trhu práce (prezentace, tvorba životopisu apod.)
Práce na PC nutná pro práci online tlumočníka (psaní všemi deseti, MS Office, Skype, ooVoo)
Intenzivní kurz znakového jazyka
Zásady komunikace s neslyšícími
 
Úvodní seminář, na kterém se dozvíte více o projektu a tlumočení pro neslyšící proběhne v pondělí 10. 6. 2013 od 14 hodin.
 
Pokud máte zájem o účast na projektu a úvodním semináři, kontaktujte prosím Radku Soukupovou na soukupova@czepa.cz
 
Účast na všech aktivitách projektu je zdarma.
 
Realizátorem projektu Cesta k zaměstnání,  reg. Č. CZ.2.17/2.1.00/35194je  Svaz tělesně postižených v České republice, o.s.. Projekt je financován z Evropského sociálního fondu, Operačního programu Praha - Adaptabilita
 

—————

Zpět


Kontakt

Česká asociace paraplegiků - CZEPA, z.s.

Dygrýnova 816/8
Praha 14 - Černý Most
198 00

Provozní doba:
po - pá: 8:00 - 16:00 hod.


+420 775 980 952