06.05.2015 12:31

Na účtech zrušených sKaret do současné doby zůstává více jak 12 milionů korun

Přestože došlo více jak před rokem ke zrušení sKaret a její související funkce platební karty, zůstává na účtech České spořitelny více jak 12 milionů korun, které si vlastníci těchto karet a účtů doposud nevybrali.

Rádi bychom upozornili všechny vlastníky sKaret, kteří si nevybírali své peníze najednou nebo si nenechávali automaticky převádět na svůj účet (např. příspěvek na péči, příspěvek na mobilitu, dávky hmotné nouze a státní sociální podpory, apod.), aby si ověřili, zda na jejich účtu u České spořitelny nemají stále své peníze.

Pokud zjistíte, že se na účtu zřízeném v souvislosti s sKartou nacházejí stále Vaše peníze, máte možnost si je do 31. března 2018 vybrat nebo nechat převést osobně na pobočce České spořitelny. K výběru či převodu je potřeba předložit platný doklad totožnosti. V případě, že nejste schopni si ze zdravotních důvodů na pobočku České spořitelny dojít osobně, je nutné zplnomocnit na základě notářsky ověřené plné moci jinou fyzickou osobu, aby peníze vybrala či převedla za Vás.

V případě nejasností a dotazů se můžete obracet na pracovníky Úřadu práce ČR, České asociace paraplegiků – CZEPA.

 

—————

Zpět


Kontakt

Česká asociace paraplegiků - CZEPA, z.s.

Dygrýnova 816/8
Praha 14 - Černý Most
198 00

Provozní doba:
po - pá: 8:00 - 16:00 hod.


+420 775 980 952