23.10.2012 11:55

Módní přehlídky a akty Roberta Vana

 

V sobotu 20. října 2012 mohli návštěvníci Obchodního centra Europark Štěrboholy v Praze shlédnout akci Módní přehlídky boří bariéry. Modelky Eliška Bučková, Linda Bartošová, Muž roku 2009 Martin Zach a další předváděli modely návrhářek Dominiky Sedláčkové a Martiny Nevařilové. V průběhu večera fotograf Robert Vano pokřtil kalendář aktů vozíčkářů, který připravil při příležitosti výstavy NeOdhalení.

Módní přehlídky boří bariéry
Česká Miss 2008 Eliška Bučková, Česká Miss World 2012 Linda Bartošová, Muž roku 2009 Martin Zach a další modelky a modelové z řad lidí pohybujících se na vozíku předvedli v sobotu 20. října 2012 exkluzivní přehlídku návrhářek Dominiky Sedláčkové a Martiny Nevařilové. Dále byly prezentovány ukázky z nových kolekcí pro sezónu podzim/zima 2012 značkových obchodů Adaptia, C&A, Blažek Fashion, Deichmann, Denim Classic, DM, E.L., Envy, Gate, Hervis, Humanic, Kara Trutnov, Orsay, Oxalis, Puntanela Toys, Takko, Tally Weijl, Triumph a Wrangler/Lee.

NeOdhalení
Renomovaný fotograf Robert Vano připravil jedinečnou výstavu fotografií NeOdhalení. Na fotografiích jsou vyobrazeni vozíčkáři v negližé, kteří vzkazují: "V šatech i nazí, s vozíkem či bez něj. Pořád jsme to my." Ze snímků výstavy je vytvořen kalendář, který Robert Vano na akci pokřtil.

Václav Marhoul a Vilma Cibulková
Večerem provázeli režisér a producent Václav Marhoul a herečka Vilma Cibulková. Odpolední módní přehlídky moderovali Iva Vavřínová a Tomáš Fíla. Hudební zážitek divákům předalo houslové duo Femme2Fatale.

Podpora pro Českou asociaci paraplegiků – CZEPA
Akce Módní přehlídky boří bariéry měla charitativní rozměr. Obchodní centrum Europark zdvojnásobilo zisk z prodeje kalendářů a tomboly, vybíralo se dobrovolné vstupné. Celkový výtěžek pro občanské sdružení Česká asociace paraplegiků - CZEPA je 98 228 Kč.

Děkujeme všem, kteří akci podpořili.

Více fotografií v sekci  Foto/Video.

Odkazy:
https://www.showbiz.cz/ochrnuty-martin-zach-se-triumfalne-vratil-na-modni-molo/

https://revue.idnes.cz/vilma-cibulkova-moderovala-prehlidku-paraplegiku-fvh-/lidicky.aspx?c=A121022_113306_lidicky_nh

https://www.metropol.cz/zpravy/lifestyle/video-vozickari-se-predstavili-s-modely-a-modelkami-na-molu-ve-sterboholech/

 

—————

Zpět


Kontakt

Česká asociace paraplegiků - CZEPA, z.s.

Dygrýnova 816/8
Praha 14 - Černý Most
198 00

Provozní doba:
po - pá: 8:00 - 16:00 hod.


+420 775 980 952